Eva Samková prohrála sázku a zahrála na Václaváku na ukulele. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Konec kariéry? Eva Samková hraje na Václaváku na ukulele a drobné sbírá do klobouku

Snowboardistka Eva Samková (22) byla novináři přistižena, jak na Václavském náměstí hraje na ukulele, zpívá hitovky kapely Lucie a žebrá o pár drobných! Má snad olympijská vítězka problémy, které ji donutily předčasně ukončit kariéru? Kdepak! Samková jen prohrála sázku se svými fanoušky. Vsadila se totiž, že na trati zlepší svůj tréninkový čas, což se jí těsně nepodařilo. Přestože hraje na saxofon, musela hrou na ukulele pobavit kolemjdoucí a vydělat na večeři pro sebe a celý realizační tým.

Samková se snažila, seč mohla, kolemjdoucí ale z jejího poněkud falešného zpěvu písně Amerika nadšení nebyli a Eva si tak vydělala pouze padesát korun!

„Oběd samozřejmě bude, ale dostanou jen housky a rohlíky, víc toho bohužel nebude. Ale oni jsou kluci skromní, oni to zvládnou,“ chlácholila Eva po svém výkonu svůj tým.

„Trénovala jsem hraní posledních pár dní a byla jsem hrozně nervózní. Byl to hrozný pocit, hrozný, ale už chápu, proč u toho zavírají oči,“ směje se Samková. „Problém je, že když ty oči zavřu, nevím, kam mám sahat na hmatník. To se pak špatně hraje. Takže jsem vlastně pořád koukala na hmatník a dělala, že tady nikdo není,“ popsala svoji taktiku. 

Olympiáda je prý proti vystoupení na Václaváku brnkačka!  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 12. 2015 17:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.