(Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Konec legrácek a teď půjde do tuhého! StarDance začíná už tuto sobotu

Více než dva měsíce tvrdého tréninku má za sebou deset tanečních párů, které se chystají svést boj o prvenství v oblíbené soutěži StarDance a od soboty půjde do tuhého. Po deset večerů budou na parketu předvádět výsledky své „práce“.

„Jsem děsné nervózní, ale současně se i strašně těším na ostrý start. Tréninky byla sice dřina, ale pro mě osobně příjemná. Nebylo nic, co by mě obtěžovalo. Něco jsme nacvičili a uvidíme, jak nám to půjde před diváky,“ nechala se slyšet na včerejším novinářském dni v atelieru StarDance na Barrandově herečka Jana Plodková.

Úplně jinou zkušenost má fotbalista Ladislav Vízek. „Musím konstatovat, že tanec je mnohem těžší než fotbal. Tady jsem musel makat od začátku a bolejí mě věci, který jsem vůbec nevěděl, že mám. Ten trénink je děsně agresivní. Třeba partnerku zdvihám, nosím na zádech a to při mém věku není vůbec žádná sranda. Domů chodím tak zmlácenej a utahanej, že jsem rád, když spadnu do postele. Teď už se ale těším, až to vypukne naostro,“ svěřil se Vízek.

Vynachválit partnera si nemůže Lucie Hunčárová. Její parťák, kuchtík Emanuele Ridi nezapře italský temperament a hlavně při rychlejších tancích prý bude nepřekonatelný. „Lucie mě naučila pořádně tančit, já jsem slíbil, že jí naoplátku naučím vařit. Zatím ovšem na to nebyl čas, takže po StarDance budu já učitelem a ona pro změnu žákem,“ prozradil Ridi.

Prostě a jednoduše nálada před startem osmé řady StarDance je výborná a také bojovná. Jak všechno dopadne je ve hvězdách, možná něco o ambicích napoví ale už start soutěže, který je 8. října ve 20.00 hodin a líté souboje bude přenášet ČT1. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 10. 2016 12:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.