(Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Konec Pomeje v Čechách? Herec se s manželkou stěhuje do Thajska!

Manželka Jiřího Pomeje Andrea se nedávno vydala na dráhu DJky a v plné kráse to předvedla českým médiím. To zřejmě neměla dělat, protože popudila závistivce, kteří jí začali na sociální síti vyhrožovat. Krásná Andrea se proto rozhodla sbalit Jirku i jejich dceru Aničku a odcestovat do zahraničí.

„Je to zbytečně nafouklá kauza. Mé vystoupení vyvolalo hodně emocí u lidí, kteří se tomuhle oboru věnují. Ve světě je totiž DJ brán jako umělec, tady v Čechách se o nich nepíše. No a lidem, kteří to dělají dlouho, přišlo nefér, že zrovna ta od Pomejeho se do toho pustila. Prostě jsme v Čechách,“ krčí smutně rameny Andrea. „Ale teď už je klid. Odjela jsem do Thajska, kde jsem dostala spoustu nabídek, což i v Čechách, ale radši bych se orientovala na zahraničí. Tam nikdo neřeší moje jméno,“ má jasno manželka Pomejeho.

Plánuje opustit republiku s celou rodinou. „Od příštího roku budeme v Thajsku na tři měsíce. Řešíme tam dlouhodobý pronájem malého domku,“ prozradila mladá maminka své plány, když se zastavila v obchodě Tommy Hilfiger omrknout nové kousky oblečení.

Dceru Aničku vzala s sebou. „Ona je trošku svéhlavá a nevydrží na místě. Ty obličeje dělá po Jirkovi a je stejně ukecaná, jakmile je alespoň jeden divák. Jirka se jí věnuje od rána do večera, protože já mám dost práce,“ usmívala se na dcerku Andrea.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

21. 5. 2015 12:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.