You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Sabina představuje svůj první klip Louky, pole, lán z alba Sirkama. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Konečně: SuperStar Sabina Křováková natočila svůj první videoklip Louky, pole, lán

Dva roky a čtyři měsíce. Tolik času uběhlo od jejího vítězství v SuperStar. S prvním videoklipem si dávala načas. Fanoušci se konečně dočkali. Zpěvačka Sabina Křováková (23) natočila klip k singlu Louky, pole, lán z jejího debutového a zcela autorského alba Sirkama.

Sabina a její tým promysleli každý detail. „Videoklip jsme natáčeli na louce poblíž Milevska. Natáčení trvalo celé dva dny. První jsme strávili na louce, druhý jsme natáčeli scény v pokoji,“ svěřila se Křováková, pro niž to byla první zkušenost s natáčením.

A děčínská rodačka hned na vlastní kůži  poznala, jak to může být náročné. „Ač to možná z videoklipu není znát, byla už docela zima. Takže při zpáteční cestě do Prahy jsem už smrkala a řádně jsem natáčení odmarodila,“ líčí Sabina, avšak jedním dechem dodává, že to stálo za to.

V klipu si zahrála se svým dlouholetým kamarádem Petrem Molem. „Ani jeden nemáme zkušenosti s herectvím, ale možná tím, že se tak dlouho známe, tak se nám spolu hrálo hezky a šlo to tak nějak přirozeně. Natáčení bylo hrozně fajn, byla sranda a všichni jsme si to užili,“ říká rockerka, která za celý klip vděčí Josefu Kašparovi.

„Sestavil tým lidí, napsal scénář a pak se chopil režie. Patří mu mé díky,“ ukončila Sabina.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 11. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.