(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Konečně vzal rozum do hrsti! Kvůli roli v novém muzikálu Vlasy Milan Peroutka přestal oddalovat operaci kolene

Jak známo idol žen a dívek, zpěvák a herec Milan Peroutka utrpěl nedávno vážný úraz kolene. Sice se snažil rehabilitovat, posilovat, ovšem podle lékařů vše vyřeší až operace a plastika vazů. A tak, i když má nabitý program, prostě pod kudlu musí.

„Trošku jsem to oddaloval, ale nejde to do nekonečna. Do Vojenské nemocnice na zákrok nastupuji v pondělí. Trochu jsem to uspíšil i proto, že jsem získal roli Woofa v chystaném světově proslulém muzikálu Vlasy, který uvede v premiéře Divadlo Kalich 18. ledna 2019 a já chci být do začátku zkoušek úplně fit,“ prozradil Milan, pro něhož je tahle pecka srdeční záležitostí a vnímá ji i jako velkou legendu. Vždyť Vlasy měly v Americe světovou premiéru před padesáti lety.

Podobné city a pocity chová k muzikálu i představitel hlavní mužské role Bergera, Roman Tomeš, který ji bude alternovat s Přemkem Pálkem. „Já jsem slyšel tenhle muzikál poprvé ve filmové podobě, a to na konzervatoři a hned jsem si ho zamiloval. Mě totiž vždycky bavila revolta, která má hlubší dosah a Vlasy jsou pro mě generační výpovědí. Hippies chtěli mír, lásku, možná to trošku přeháněli s dogami a sexem, ale byl to jejich útěk před realitou, s níž nesouhlasili. Kdybych žil v té době určitě i já bych byl hipísák. Moc se na představení těším, bude to určitě nádherný zpívání,“ zasnil se Roman Tomeš.

„Muzikál Hair byl vůbec prvním muzikálem, který jsem kdy viděla. Hudba i příběh samotný mě dojímají dodnes. Je to splněný sen, že si v něm mohu tady v Kalichu zahrát,“ uvedla Sheila, neboli Petra Vraspírová. A v podobných superlativech hovořili i další protagonisté např. Jan Falta, Míša Tomešová, Richard Pekárek, Marie Křížová atd. Režisérem a scénáristou v jedné osobě je Šimon Caban, choreografii má na starosti Petra Parvoničová, kostýmy Zuzana Straková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

13. 4. 2018 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.