(Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Konečně zase všichni pohromadě! Zpěvačka Eva Burešová vyvedla celou svou rodinku

Po dlouhých dvou měsících samoty má zpěvačka Eva Burešová zase celou svou rodinku pohromadě. Její partner se totiž vrátil z pracovní cesty v Americe a tak toho hned využila a vyrazila s ním a s jejich devítiměsíčním synem Nathanielem na výlet na Statek U Prahy ve Švorci, kde probíhalo semifinále soutěže Dívka roku"Teď už ho máme zpátky a je skvělý táta, malému se věnuje na sto procent. Stačí, když jim ráno připravím jídlo, a pak už nemusím mít starost, když jsem třeba na celý den na natáčení Modrého kódu. Ale když byl pryč, tak bych to bez pomoci mých i partnerových rodičů nezvládla. A máme štěstí, že je Nathan hrozně klidné dítě," svěřila se zpěvačka Super.cz.

Spojila tak příjemné s užitečným, neboť tam byla Eva především pracovně. Jen co pochovala malého synka, předala jej partnerovi a spěchala do lavice porotců, kam usedla již potřetí. Společně s Elis Mrázovou a Kateřinou Mátlovou, baletním mistrem Vlastimilem Harapesem, hercem Braňo Polákem, „sporťákem“ Martinem Čermákem, tanečnicí Zuzanou Šťastnou a dalšími vybírala vítězku 29. ročníku Dívky roku mezi semifinalistkami ve věku 13 – 15 let. Večerem moderovali David Gránský a Jakub Kotek.

Semifinále svým vystoupení podpořili zpěváci Julián Záhorovský a Vojtěch Drahokoupil. „Na Dívce roku jsem poprvé vystupoval před 14 lety, takže některé dívky nebyly ještě ani na světě. Což je teda strašné (smích). Díky pořadatelkám za pozvání, opět to byla skvělá a profesionální akce, už teď se těším na finále,“ řekl nadšený Julián.

Finalistky 2018: Valérie Hlinovská, Anika Caitlyn Gibsonová, Natálie Papugová, Anna Marie Mařáková, Sofie Fritscherová, Klára Olszowská, Denisa Machovcová, Sarah Horává, Klára Faltusová, Adéla Pejchová.

Celostátní finále se bude konat 7. 5. 2018 v Divadle pod Palmovkou v duchu ZEMĚ. Moderuje David Gránský

Vystoupí: Vašek Noid Bárta, Roman Vojtek a Petra Vraspírová, Eva Burešová, Kate Matl.Hosté: Iveta Vítová, Elis Mrázová, Lenka Vacvalová, Petr Vondráček, Miro Šmajda, Vlastimil Harapes, Martin Čermák, Julián Záhorovský, a další…

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 4. 2018 07:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.