(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Konvalinková: Díky Janě se mi splnilo velké přání!

Herečka Naďa Konvalinková nemohla chybět na oslavách kulatých narozenin své kamarádky, zpěvačky a moderátorky Jany Chládkové v divadle Royal. Obě dámy se znají téměř dvacet let a kromě toho, že se občas navštíví jedna druhé prý fandí v tom, co pracovně ovládají.

„S Janou jsem se seznámila v roce 1996 a hned jsme si padly do noty. O rok později se naše přátelství upevnilo, když jsme společně ještě s Karlem Černochem absolvovali cestu lodí po řeckých ostrovech. Zažili jsme při ní mnohé, třeba bouři, která mi vyplavila kajutu nebo velice milá setkání s místními lidmi, když jsme zakotvili v přístavu. Ta plavba byla předtím vždycky mým velkým přáním a Jana mi ho svým pozváním splnila,“ zavzpomínala Naďa Konvalinková.

Pěvecký dárek v podobě písničky dala oslavenkyni další z kamarádek, zpěvačka Zdena Lorenzová. „Na velkých akcích už nevystupuji, trochu jsem se stáhla, ale to neznamená, že jsem se zpěvem skončila. Zpívám hlavně pro děti, chystám vydat i cédéčko s písničkami pro menší posluchače a skládám. A samozřejmě jezdím i na zájezdy, takže v pohodě,“ uvedla Zdena Lorenzová a přítomné hosty názorně přesvědčila, že zpívání stále skvěle ovládá.

Mezi hosty slavnostního večera a gratulanty byli, kromě zmíněných dam, i další známé tváře, mj. Vlastimil Harapes, Eduard Hrubeš, Jakub Smolík, Marie Pojkarová, Richard Pachman a řada dalších.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

25. 4. 2015 10:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.