(Zdroj: Herminapress.cz ) 28x FOTO

Korec a Šimůnek hasili divadlo. Půjčili jim auto i stříkačku.

Moderátor Vlasta Korec a herec Miroslav Šimůnek si vyzkoušeli těžké povolání hasičů. Kupodivu to nebylo někde u ohně, ale v divadle v Ústí nad Labem na charitativním večeru Krása pomáha dětem.

Oba pánové si splnili  dětský sen. Mohli se nasoukat do hasičského munduru a na hlavu si posadit hasičkou přilbu. Bez obav jim byla svěřena i technika, kterou s bravurou sobě vlastní Vlasta i Mirek zvádli. Přesto se nechal Vlasta korec radši vyšetřit lékařem, jestli tento těžký zásah na něm nenechal následky.

Tímto hrdinským činem spolu s ostatními moderátory a modelkami podpořili  již 10. ročník projektu Krása pomáhá dětem,  který  organizuje bývalá modelka a Miss sympatie ČR 2002  Lenka Kocmanová Taussigová.  

„Jsem velmi ráda, že se podařilo uspořádat již 10. ročník akce ‚Krása pomáhá dětem‘, a opět tak pomoci dětem v ústecké nemocnici. Například vloni pořídila nemocnice z vytěžených peněz devět moderních infuzních pump, letos nahradí opotřebovaný monitor životních funkcí na novorozeneckém oddělení,“ řekla Lenka Kocmanová Taussigová.

Celým večerem provázela Tereza Kostková.

 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

18. 4. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.