(Zdroj: Herminapress.cz ) 138x FOTO

Korn se vydováděl na svém ošetřujícím lékaři

PRAHA – Asi jen málokdo se těší, až usedne v zubařském křesle. Nejinak je na tom i zpěvák Jiří Korn, který ovšem, jak přiznal na včerejším slavnostním otevření Slovanský dům Clinic, má obavy ze stomatologa přeci jen výrazně menší.

„Se zdejším odborníkem, doktorem Hradským se známe už strašně dlouho. Zhruba od roku 1978, kdy ještě byl na klinice v Hradci Králové. Když jsem k němu tehdy přišel, sdělil mi, že má ústní dutina je jedna hrůza. Pustil se do léčby, mnohé mne naučil, jak se chovat ke svému chrupu a když jsem po letech zjistil, že je v Praze a teď na této klinice, už nikam jinam nechodím. Jasně, obavy ze zubaře mám jako každý, ale vím, co můžu čekat a svému lékaři věřím. A zatím mne nikdy nezklamal,“ vysvětlil Jiří Korn, který prý patří k velice zodpovědným pacientům.

V rámci slavnostního odpoledne ale zodpovědnost nechal stranou, a když se naskytla možnost vyměnit si se stomatologem role, chutě jí využil a pustil se do práce. „Vyzkoušel jsem si, jaké to je držet v ruce nástroje, co občas pacienty děsí a smlsnout si na klientovi. A docela mi to šlo, ovšem s panem doktorem jsme se dohodli, že raději přeci jen zůstaneme u původních profesí, tedy u toho, co každému z nás jde přeci jen lépe,“ dodal Korn.

Roli sestřičky si vyzkoušela i herečka Kateřina Herčíková. Zpěvačka Lenka Filipová či Yveta Simonová nebo Karel Štědrý nabídku posezení v křesle odmítli a raději se zamíchali mezi hosty akce, než aby se stali dobrovolnými pacienty. „Až to bude zapotřebí, tak proč ne, ale teď nás nikdo do něj nedostane,“ nechali se slyšet pěvci a přijali roli diváků.

3. 6. 2014 02:52 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.