(Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Kostlivec ve skříni Maroše Kramára. Co tají před svou manželkou, kterou si bral ve svých čtyřiceti?

„No u mě není plotna a vše kolem ní nepostradatelným zařízením. Ovšem vařit umím, protože jsem se ženil ve čtyřiceti, takže člověk, aby neumřel hlady do tohohle věku, než mu začnou vařit, musí si umět něco ukuchtit. Takže ano, vařit umím, ale nikomu doma to neříkám. Raději jsem strávník, než démon kuchyně,“ přiznal Maroš.

Přesto i on důkladně obhlédl výstavku spotřebičů, dokonce otestoval Irskou kávu a zkusil si napařovačem oděvů, spolu s kolegyní Poullain, vyžehlit pár svršků i spodků a pak obohacen o informace otestoval něco gastronomických lahůdek připravených známým kuchtíkem Ondřejem Slaninou.

A jak je na tom herečka Chantal Poullain? Na předváděčce novinek pro domácnost se cítila jako kapr ve vodě. Jak prozradila, ráda vaří, využívá nejen vlastní síly k tvorbě pokrmů, ale i nejrůznější spotřebiče, ulehčující práci, proto nemohla v Chateau st. Havel, kde akce probíhala, chybět.

„Jeviště a kuchyně, to jsou moje svatyně. Teď tu jsem ale na obhlídce nových strojů a přístrojů, takže se věnuji jen jim,“ zanotovala si na úvod prohlídky herečka Chantal Poullain a pak nás informovala o svém kuchařském umu.

„Nepotřebuji zařízení, které všechno za mě udělá. Já jsem týpek, který rád klasicky čmuchtí na plotně, nevyužívá kuchařské knihy a rád experimentuje, ovšem semtam si vypomůže šlehačem, mixérem a podobnými pomocníky. Jo, a kdybych si mohla vybrat tady z té výstavky, tak mě zaujal gril a ten by se líbil i synovi Vladimírovi. On je masožravec a tohle zařízení by se mu určitě zamlouvalo. No, uvidím, zda nepodlehnu pokušení,“ svěřila se herečka, která nejraději připravuje prý všechny potvory a potvůrky, které nabízí moře, samozřejmě i klasické steaky, ale zvládne i českou kuchyni.

„To je fakt. Třeba svíčkovou, i když ji nedělám často, ráda uvařím. A ne z nějakých šmudlátek z pytlíku, ale klasiku. Je to náročnější jídlo, ale vynikající, když se dělá tak, jak má,“ dodala Poullain a odběhla omrknout další domácí „pomocníky“.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

30. 3. 2017 11:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.