(Zdroj: Herminapress.cz ) 60x FOTO

Kostýmová zkouška muzikálu Adam a Eva - To je kariéra – z řadového anděla se Pepa Vojtek vypracoval na Lucifera!

PRAHA – Pepa Vojtek je prostě dítě Štěstěny. Na co sáhne, to se mu podaří. Teď nejnověji zaznamenal strmý kariérní růst, a to bez viditelné protekce.

„To je pravda a jsem na to docela hrdý, i když se to někomu nemusí líbit. V chystaném muzikálu Adam a Eva, který teď zkoušíme v Divadle Broadway a který bude mít premiéru 17. dubna začínám coby řadový anděl, ale během krátké doby se vypracuji až na pána pekel Lucifera. Jak je to možné? To prozrazovat nebudu,“ uvedl s potutelným úsměvem Pepa, který kromě zkoušky na jevišti si vyzkoušel i andělský kostým.

„Je celkem pohodlný a vzdušný, ovšem Lucifer prý bude mít atraktivnější, takže zůstanu u pekelnického hábitu,“ dodal Vojtek. Na zkoušku kostýmu dorazila i andělíčkovská company a především Bůh, kterého v muzikálu ztvární Ladislav Frej.

„Skvělá role. Když jsem dostal tuhle nabídku, dlouho jsem neváhat. Jako bůh se cítím často, takže nebylo, co řešit. Navíc se mi hned zalíbil scénář, chytlavá je i muzika a nač nesmím zapomenout, v tohle představení dělá skvělá parta lidí. Prostě jako Bůh i člověk jsem spokojen,“ prozradil Ladislav Frej.

Převlek si vyzkoušela také malá Natálie Grossová, která hraje archanděla Gabriela, její kamarád Filip Antonio alais Kain a také Adam, kterého si „střihne“ Martin Písařík. Ostatní členové ansámblu si na první zkoušky kostýmů ještě pár dnů počkají, a tak místo apartních oblečků zkoušeli své role v civilu na jevišti.

13. 3. 2014 04:25 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.