(Zdroj: Herminapress.cz ) 25x FOTO

Kostýmy na Ples upírů stojí miliony: Nejdražší má Vojko a Matuš, největší zase tlustá Magda Malá

Herci a zpěváci z připravovaného muzikálu Ples upírů předvedli kostýmy, v kterých budou února  rejdit na jevišti GoJa Music Hall.

„Jsou parádní, docela si dokážu představit, že bych v některém vyrazila i na skutečný ples, ovšem pro změnu by musel být bez upírů,“ prozradila s úsměvem Míša Gemrotová za souhlasného přikyvování malé Grossové.

A oděvy sekly třeba Míše Noskové, Michalu Bragagnolovi, Pavlu Vítkovi a dalším, jen Magdě Malé nešel ten její, hodně objemný, „pod vousy“.

„Tenhle projekt je výpravnější a pro mě tedy i náročnější, než byl ten předchozí, jímž byl Fantom opery. Je doposud největším, jaký jsem kdy dělal. Velký důraz je třeba kladen na masky upírů a všech těch bizarních postav, které se v představení objeví. Dále, každý „vysávač krve“ má speciální zuby. A v neposlední řadě jsme vyrobili přes tři sta nejrůznějších kostýmů. Pro zajímavost, ten nejnáročnější bude nosit hrabě von Krolock, tedy upíří pánové Matuš a Vojtko. Mají v něm zabudované nejrůznější efekty, takže si divák určitě přijde na své. Na míru jsou vytvořeny i paruky, prostě byla a ještě chvíli to bude makačka, všechno doladit. Ale hodně zajímavá a skvělá,“ vysvětlil kostýmní výtvarník Roman Šolc. 

A ještě jeden nezanedbatelný údaj závěrem – oblečení a vše, co k jednotlivým postavám patří, vyšlo bratru na sedm milionů korun.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 11. 2016 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.