Slavnostní inaugurace voskové královny Alžběty II. v Grévin praha 22. března 2017. (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Královna Alžběta II. se vrací do Prahy

Nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin vzdává hold nejdéle vládnoucí panovnici na světě, britské královně Alžbětě II. Ta letos slaví 65 let na trůně a brzy také své 91. narozeniny. Na její počest ji muzeum Grévin uvítá ve své expozici. Slavnostní inaugurace proběhla v muzeu voskových figurín 22. března za účasti britské velvyslankyně v České republice Jan Thompson a nejvyšších zástupců Britské obchodní komory.

K oslavám královského výročí se připojilo i nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin Praha a pod záštitou Britského velvyslanectví uspořádalo slavnostní inauguraci královniny voskové dvojnice. Královnu přivítala britská velvyslankyně Jan Thompson. Šanci na setkání s královnou v muzeu voskových figurín si nenechala ujít ani ředitelka Britské obchodní komory Marcela Černochová. Na počest britské královny zazněly známé melodie skupiny The Beatles v netradičním podání Telemannova kvarteta. 

Slavnostní inauguraci uvedl René Kekely společně s Danielou Pedret, PR a marketingovou ředitelkou Grévin Praha. Na pódiu se objevila scénáristka a režisérka Pavlína Moskalyková, která bydlí hned vedle britské ambasády, a dostalo se jí vzdělání na anglické škole. Nechyběl ani stylista, vizážista a nově i návrhář Kája Pavlíček. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 3. 2017 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.