(Zdroj: Herminapress.cz ) 57x FOTO

Královna Helena Vondráčková opanovala Karlštejn. Zaplněné nádvoří aplaudovalo ve stoje

Narozeninový koncert Heleny Vondráčkové, konaný přesně v den jejích 70. narozenin, si nechal málokdo ujít. Nacpané nádvoří hradu Karlštejn praskalo ve švech a všichni se těšili, co jubilantka předvede. A Helena, jako vždy, nezklamala.

Písničky z let dřívějších střídaly ty novější i nejnovější. Některé z nich byly i z nového alba Heleny Vondráčkové 5CD Diamanová kolekce, kterou na karlštejnském podiu pokřtila Olga Matušková.

„No vidíte, já jsem vlastně kmotra,“ měla radost Olga, která si s oslavenkyní střihla duet.

S Helenou a hlavně Heleně zazpívali i její další hosté Pavel Vítek a Jitka Zelenková.

„Helena je moje dlouholetá kamarádka. Mám ji ráda jako člověka, ale také ji obdivuji jako velkou profesionálku a dříče. Však mi ji moje maminka dávala vždy za příklad,“ smála se Jitka Zelenková.

Mezi hosty se do hlediště posadil například Pavel Zedníček s manželkou Hankou Kousalovou, Kristian Kodet či Felix Slováček s přítelkyní Lucií Gelemovou. Přišel i muž s nejkrásnější tváří pro rok 2017 světa Miroslav Dubovický s bratrem Martinem. 

Koncert, který Helena Vondráčková odzpívala v modelech od návrhářky Táni Kovaříkové, zakončil ohňostroj a dlouhotrvající aplaus ve stoje.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

25. 6. 2017 15:10 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.