You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na trailer k filmu Dokonalý šéf, v originále Burnt. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Krasavec Bradley Cooper předvede své kuchařské umění v komedii Dokonalý šéf

V americké komedii s názvem Dokonalý šéf se v hlavní roli objeví hezoun Bradley Cooper (40) jako šéfkuchař Adam Jones. Ten měl všechno, co si jen mohl přát, bohužel svojí vinou o to také přišel.

Film vypráví vtipný a emotivní příběh o lásce k vaření a jídlu, o lásce mezi dvěma lidmi a o síle druhé šance. Adam Jones je prý něco jako Rolling Stones mezi šéfkuchaři. Se dvěma hvězdičkami od Michelina měl bývalý šéfkuchař pařížských restaurací pocit, že mu patří svět. Vždy dělal věci po svém a jediné, co ho zajímalo, byla dokonalá exploze chutí na talíři. Nyní se o to musí pokusit znovu – otevřít si vlastní restauraci a získat nepolapitelnou třetí michelinskou hvězdu. Na to ale bude potřebovat získat na svoji stranu ten nejlepší tým.

Dokonalý šéf má hvězdné herecké obsazení – kromě Bradleyho Coopera ve snímku hrají Uma Thurman, Sienna Miller, Alicia Vikander, Lily James, Emma Thompson, Daniel Brühl nebo Omar Sy. Režie se ujal John Well, který je v Americe považován za jednoho z nejoceňovanějších scenáristů, režisérů a producentů.

Jestli se Adamovi splní jeho sen vařit v nejlepší restauraci na světě, se dozvíte v kinech od 22. října.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 10. 2015 20:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.