Tereza Maxová, Jakub Kohák (Zdroj: TV Prima ) 11x FOTO

Kráska a zvíře! Co má Tereza Maxová společného s Jakubem Kohákem?

Herci a moderátoři z pořadů televize Prima ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem a časopisem Primáček udělali radost dětem z azylových domů. Na Mezinárodní den dětí je i jejich maminky pozvali do pražské zoo a přinesli jim spoustu dárků.

Martin Dejdar, Petr Vágner, Jakub Kohák, Gábina Kratochvílová a Bára Kozáková nejdřív rozdali dárkové tašky a pak se dětem neúnavně podepisovali, pózovali při focení a s maminkami si povídali.

„Jsem rád, že jsme mohli dětem alespoň trochu zpříjemnit jejich svátek. My jsme Mezinárodní den dětí s rodiči nijak zvlášť neslavili, jako kluk jsem v tomto období vždycky spíš řešil to, že se blíží vysvědčení a občas jsem měl docela nervy z toho, jaké bude,“ zavzpomínal na své dětství Martin Dejdar.

Moderátorka Zpráv TV Prima Gabriela Kratochvílová byla z množství dětí, které se sešly, nadšená, a netajila se tím, že by se nebránila mít už vlastního potomka. „Jako malá si připadám docela často. Mám v sobě hodně z dítěte a ráda se pro něco až dětinsky nadchnu,“ vysvětlovala.  

Kdy si připadá jako malá holka sama patronka nadace Tereza Maxová? 

„Když mám vedle sebe maminku, která má pořád tendence mi radit, jak vychovávat děti nebo jak vařit. Vždycky se tomu směju, my spolu máme úžasný vztah, ona mi moc pomáhá s hlídáním dětí a dalšími věcmi. A jako dítě si připadám i ve chvílích, kdy blbnu se svými dětmi. Třeba na pouti, když vyrazíme se synem na horskou dráhu, v tu chvíli se vracím zpátky do dětských let. Dnešní den byl pro maminky a děti z azylových domů relax a odpočinek. Děti si odpoledne krásně užily a maminky doufám alespoň na chvíli zapomněly na své starosti. Jejich problémy to nevyřeší, ale takový den jim udělá radost. A ta je taky důležitá k životu,“ řekla Tereza Maxová. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 6. 2016 15:30 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.