Andrea Verešová je s tím, co koupila, spokojená. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Kráska Andrea Verešová nakupovala jako divá: Copak v těch krabicích asi ukrývá?

Modelka Andrea Verešová (35) neponechává nic náhodě a na Vánoce se snaží dárky pořídit s předstihem. Nechyběla proto na slavnostním znovuotevření obchodního domu s módou v centru Prahy. Před patnácti lety se zúčastnila i toho prvního a od té doby je zdejší stálou zákaznicí.

„Není jednoduché vybírat. Prošla jsem si všech pět pater a všude našla něco, co by se mi líbilo. Nakonec jsem zvolila bižuterii a prádlo a pak i pár kousků jako překvapení pro mé nejbližší. A jelikož jde o překvapení, nebudu prozrazovat, co v těch krabicích mám,“ řekla Andrea.

Jak se svěřila, řadu dárků pro děti a manžela už má, teď ještě přidala pár dárků pro rodinu a malou radost si přibalila do krabic i pro sebe.

To moderátor Petr Vojnar (39) se probíral oblečením pro muže a žádné tajnosti nedělal.

"Pro chlapy tu jsou parádní věci, ovšem jsem před výplatou, takže víc jak sto tisíc tu nemíním nechat. Až zaberu, doplním určitě garderobu o další povedené módní kousky. Škoda že tu neprodávají i skříně, abych měl ten textil kam uskladnit,“ zavtipkoval Petr a navlékl se do dalšího z nabízených apartních oblečků.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

16. 11. 2015 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.