Herečka Veronika Arichteva fotí katalog spodního prádla. (Zdroj: Instagram ) 5x FOTO

Kráska z První republiky ve spodním prádle: Mrkejte na to sexy tělo!

Herečka Veronika Arichteva (29), dříve Nová, se objevila například v seriálech Ordinace v růžové zahradě nebo První republika, který režíroval její manžel Biser Arichtev (39).

Jak už jsme vám psali, Veronika se chystá do Španělska, kde ji čeká focení plavek, kdy sama navrhla kolekci pro jednu českou firmu.

„Chodím kvůli tomu pětkrát do týdne cvičit s Karlem Frýdem. Toho mi dohodila Martina Pártlová. Pochopitelně nejím a nemůžu pít alkohol. Ale za měsíc se toho nedá stihnout extrémně moc, to spíš pro můj pocit. Určitě tu změnu přivítá i můj manžel,“ prozradila nám Veronika nedávno.

V poctivé přípravě ovšem zašla ještě dál, neváhala podstoupit metodu Body Wraps Slim, což jsou tělové zábaly na hubnutí, na které pravidelně dochází. Na svůj facebookový profil herečka nyní zaslala foto, kde je ve speciálním oblečku, s komentářem: "Skvělý hubnoucí detox!"

Ještě předtím si Arichteva střihla focení kalalogu spodního prádla s Danem Zahrádkou a dle malé ochutnávky, kterou Veronika umístila na Instagram, soudíme, že postavu má už teď dokonalou.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 7. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.