(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Kráskám z České Miss byli přiděleni krasavci na čtyřech kolech.

Vítězky z České Miss 2015 Nikol Švantnerová, Andrea Kalousová a Karolína Mališová již nebudou jezdit městskou hromadnou dopravou. Přebraly nová auta od sponzora soutěže Česká Miss 2015 Autocentrum BARTH a.s.

Autíčka jsou jako vymalovaná, tyto Seaty na silnici hned tak nepřehlédnete.A  když za volantem bude sedět jedna z vítězek České Miss, bude pohled dokonalý.

Karolína Mališová  zkušenosti  s  řízením auta již má. „Svoje vlastní jsem ještě nikdy neměla.  Zatím si auto půjčuji od rodičů, nyní již na nich nebudu závislá,“ sdělila Karolína.

Moderátor Petr Cejnar měl připravenou záludnou otázku pro Andreu Kalousovou . Chtěl vědět, který pedál je uprostřed v autě s automatickou převodovkou.  Andrea  však reagovala pohotově a správně: „ Mne nenachytáte. Mám sice ještě šest lekcí do závěrečné zkoušky v autoškole, ale toto vím zcela přesně,“ smála se. Kdo tedy s autem odjel? „Sama jet nemohu, to si musím ještě počkat. Pozvala jsme si bratra, ten se úlohy řidiče rád ujme,“ prozradila Andrea.

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová řidičský průkaz má a řízení jí problém nedělá. Auto se jí hodí, protože od zvolení Miss žije v poklusu. „ Je to zápřah. Už je to měsíc po finále a mně to připadá jako včera. Zážitků je tolik, že si neuvědomuji, jak to letí. Přerušila jsem studium na škole. Rodičům se to nejprve moc nelíbilo, ale když nyní vidí, že bych opravdu školu nestíhala, podporují mě a fandí mi,“ svěřila se s úsměvem Nikol.

Krásná auta misskám předali  zkušení řidiči z  týmu  Barth Racing   Dakar 2016  David Pabiška, Martin Plechatý a Ollie Roučková.

 

 Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

 

22. 4. 2015 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.