(Zdroj: Herminapress.cz ) 31x FOTO

Krásná Katka Klausová jógu na vodě umí. To svalovci z muzikálu Mamma Mia! a Rocky dopadli hůř

Účinkující z muzikálů Mamma Mia! a Rocky zkusili jako první v Evropě paddle board jógu v bazénu. Zatímco Jitka Asterová a Kateřina Klausová praktikují jógu pravidelně, jejich herečtí kolegové Jan Kříž, Tomáš Smička a Peter Pecha byli na cvičení poprvé. Možná proto skončili každou chvíli ve vodě, kdežto půvabná Kateřina zvládla na prkně i akrobatický most.

„Jógu miluju a cvičit ji na vodě je výborný nápad," svěřila se Jitka Asterová, „paddle jóga je náročná, ale ne tolik, jak jsem čekala. Po pár hodinách se dá dobře zvládnout," dodala herečka, které cviky pomáhají s koncetrací a dokonce kvůli nim změnila také svůj jídelníček.

Představitelé muzikálového Rockyho, Jan Kříž a Peter Pecha, padali z prkna nejčastěji: „Nejtěžší je udržet balanc, stačí vteřina nepozornosti a už letíte," smál se Jan Kříž, který se do kurzů paddle jógy zapsal až do premiéry muzikálu Rocky, která je plánována na 3. března. Nakonec ale stejně jako Tomáš Smička z muzikálu Mamma Mia! zvládl na rozhoupané hladině stojku na hlavě. 

Pohyb na surfařském prkně je momentální hitem po celém světě, k jeho vyznavačům patří třeba zpěvačka Kate Perry a její partner Orlando Bloom. Cvičení ale obvykle probíhá na jezeře nebo v moři, Česko je tak díky instruktorce Daně Gregorové evropskou jedničkou v bazénové józe.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 11. 2016 10:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.