Přihlaste se, třeba vyhrajete stejně jako Karolína, Nikol a Andrea. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Krásné holky, něco pro vás: Chcete získat titul Česká Miss 2016? Přijďte na casting!

Jediná národní soutěž krásy Česká Miss vstupuje letos do dvanáctého ročníku a znovu vybízí dívky, aby se zúčastnily jednoho ze sedmi castingů na různých místech v České republice. Jediné kritérium je věková hranice 18–24 let, která je nastavena světovými soutěžemi.

Prvním krokem ke korunce krásy je casting. Ten pražský se koná už v pondělí 9. listopadu v obchodním centru na Harfě. Ze sedmi castingů porota, kde zasedne například patronka soutěže Iva Kubelková (38) či úřadující Česká Miss Nikol Švantnerová (23), vybere 50 dívek do semifinále.

„Holky by se neměly bát přijít na casting a zkusit to. Ani já sama jsem nevěděla, zda uspěju. Bez odvahy to risknout bych titul Česká Miss nikdy nezískala. Všem bych vzkázala, aby byly samy sebou, přirozenost je velmi důležitá,“ míní Nikol.

„V lednu 2016 pojedou finalistky na čtrnáctidenní zahraniční soustředění do Thajska, kde navštíví nejkrásnější kouty této exotické země. Hned po Thajsku následuje domácí soustředění a účast na Plese v Opeře. To jsou pouze střípky z náročného, ale nezapomenutelného období, které na dívky čeká,“ říká ředitelka soutěže Marcela Krplová.

O tom, kdo získá korunku, se rozhodne na jaře 2016 na slavnostním galavečeru. Vítězky soutěže Česká Miss 2016 budou reprezentovat Českou republiku na světových soutěžích Miss Universe, Miss World a Miss Earth.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

6. 11. 2015 09:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.