(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Krásné šperky a šaty ozdobí moderátorky Tomsovou a Retkovou. Slovenští muži sice vrátí úder, ale také budou zírat!

Zatím, co se přední slovenští zpěváci v tichosti připravují na svůj říjnový pražský koncert pod názvem Slovenští muži vrací úder, moderátorky večera Marie Tomsová a Marie Retková jedou v přípravách naplno. Obě se proto sešly ve zlatnictví Jitky Kudláčkové na Brumlovce, kde nepromarnily ani minutu. Vybíraly šperky a zároveň jim návrhářka Erika Příhodová brala míry na večerní róbu. Dámy evidentně věděly, co jim sluší.

„Ještě s Hanou Heřmánkovou jsme tři „retro hlasatelky“, které provedou slovenské muže koncertem. Některé z nich dobře znám. Například s Pavlem Hammelem jsem jezdila jeho koncerty. No a pak jsou ti mladší, které sice neznám, ale o to radši si je v Lucerně poslechnu,“ řekla s úsměvem Marie Tomsová. Před diváky bude cítit zkušená moderátorka trému a velkou odpovědnost. „Čím je člověk starší, tím větší má trému. A i odpovědnost je větší, než když byl mladý. Mladé dívce posluchač snadněji odpustí, co říká. Ale s postupem věku, jak upadá vizuální stránka moderátora, tak divák je víc poslouchá,“ smála se Marie Tomsová a věnovala pozornost šperkům z dílny Jitky Kudláčkové.

„Šperky jsou nádherné, teď už jenom vybrat i správný typ šatů a skloubit to,“ plánovala Marie Tomsová, která si v civilu spíš užívá pohodlnější oblečení. Šatiček a podpatků si prý díky své profesi užila do sytosti.

Šperky Jitky Kudláčkové a šaty Eriky Příhodové vynese na koncertě Slovenští muži vrací úder i další oblíbená moderátorka Marie Retková.

„Šaty a doplňky se musí dopředu domluvit. O sobě třeba vím, že nemůžu mít krajku. Nesedí mi a necítím se v ní dobře. A ze šperků jsem sáhla přesně po tom, o čem vím, že mi sluší. Jsem velká ženská, nemohu proto mít na sobě titěrné ozdoby. Opravdu, za ty roky se znám a vím, co mi sedí,“ svěřila se Marie Retková, která se na koncert do Lucerny velice těší.

„Moc se na slovenské muže těším, to bude fajn. Mám ráda živé přenosy a natáčení. Naopak nemám v moc lásce zkoušení a přípravy. To kouzlo improvizace je nejlepší,“ usmívala se Marie Retková, která ve volném čase hraje pravidelně milovaný basket, tenis, jezdí na kole a v zimě lyžuje.

Koncert Slovenští muži vrací úder se uskuteční 2. října v Lucerně. Vystoupí Pater Nagy, Peter Cmorik, Štefan Margita, Vašo Patejdl, Adam Ďurica, Martin Harich, Pavol Hammel a další hvězdy a hosté.

Večerem budou provázet bývalé televizní moderátorky Marie Tomsová, Marie Retková a Hana Heřmánková.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

26. 4. 2017 10:27 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.