Blonďatý krasobruslař Tomáš Verner způsobil v akvaparku pozdvižení. (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Krasobruslař Tomáš Verner: Z ledu rovnou do plavek. To se hned tak nevidí!

Sympatický krasobruslař, mistr Evropy 2008 a expřítel Lucie Vondráčkové Tomáš Verner (29) si zimy na ledové ploše užije ažaž. Svoje vypracované tělo většinou halí do dlouhých rukávů a nohavic. O to víc si to užával jen v plavkách v akvaparku.

Fanynky Tomáše byly u vytržení, protože vidět vypracované tělo blonďatého idola se hned tak nepovede. Ve společnosti svého parťáka ze show na ledě Jen počkej zajíci! Michala Nesvadby (57) rozdal spoustu autogramů a ještě stačil komentovat Michalovy krasobruslařské výkony.

„Michalovu krasobruslení říkám „krásnobruslení“. Musím potvrdit, že je učenlivý, snaživý a některé věci z krasobruslařského řemesla obohatil o netradiční a neopakovatelné prvky. Až jsem se podivoval, ale zatím bude v našem programu více moderátorem. U nás je to tak, že já jeho občas zasvěcuji do tajů tohohle sportu a Michal mi na oplátku slíbil, že mě tady v akvaparku naučí plavat bez křidélek a nafukovacího kruhu,“ žertoval Tomáš.

„Skromnost stranou, musím se pochlubit, že třeba piruety mám nacvičené a už je, s přimhouření obou očí, zvládám. Teď mě čeká pilování skoků. Nejvíc se obávám rittbergera a hlavně toho odpíchnutého. Mám totiž obavy, aby v mém provedení nebyl spíše zapíchnutý,“ líčí s úsměvem Nesvadba.

Na podzim se diváci budou moci sami přesvědčit, jestli se Michalovi jeho píle vyplatila. Kluci lední show rozjedou po republice v říjnu Brně a skončí v prosinci v Praze.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 8. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.