(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Kratina, Genzer, Suchánek, Poullain, Vojtek, Korn a další Ti všichni pomohli muzikálu Ať žijí duchové na svět

Na premiéru tentokrát nepřivedli rodiče své ratolesti, ale naopak, děti „zlomily“ rodiče a nasměrovaly je na premiéru výpravného muzikálu, Ať žijí duchové do Kongresového centra. A nakonec se bavili jak malí, tak i velcí. Při známých hitech Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře si prozpěvoval spolu s protagonisty muzikálu celý zaplněný sál pecky, jakými jsou třeba Hajný je lesa pán, Pramen zdraví z Posázaví, Dělání, Není nutno a řadě dalších.

„Víte, musím se přiznat, že se mi to představení líbilo a docela hodně mě vzalo. Byl jsem opravdu dost dojatý, jak si hlediště podupávalo při písničkách a přidávalo i své hlasy. A samozřejmě i celý příběh byl parádní. Nelituji, že jsem přišel, naopak, bylo to takové příjemné pohlazení,“ nechal se slyšet Jaroslav Uhlíř.

„Měl jsem semtam brnění v brnění, ale užíval jsem si. V Ypsilonce jsme před časem měli v repertoáru představení a při něm zpívali, takže teď, po nějakém čase jsem nejen hrál, ale i prozpěvoval. Bylo to fajn,“ svěřil se rytíř Brtník z Brtníku, neboli Vladimír Kratina.

A bez problémů a s nadšením se prezentovali vlastně všichni účinkující třeba Leontýnka z Brtníku Ivana Korolová, Jiří Korn coby vedoucí samoobsluhy, ředitel školy Michal Suchánek, starosta alias Richard Genzer, Leontýna von Brtník Chantal Poullain atd. atd.

 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 4. 2016 17:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.