(Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Kratochvílová: Ve věku dnešních adeptek na Dívku roku jsem já byla naivka

Česká Miss 2013, modelka a moderátorka Gabriela Kratochvílová se stala patronkou letošního ročníku celostátní soutěže Dívka roku, jejíž finále proběhne tuto sobotu v Jičíně. Dvanáctka nejlepších třinácti až patnácti letých adeptek se sešla včera v Café-baru Follow Me na uvítací party.

„Já jsem se téhle soutěže zúčastnila před více než deseti lety také. Chtěla jsem si tehdy vyzkoušet, jaké to je a docela se mi dařilo. Skočila jsem druhá. Teď jsem tedy patronkou a těm mlaďoškám radím, co a jak by měly zvládnout, aby skončily na špici. Musím ovšem konstatovat, že tyhle dívky jsou jiné, než jsem v jejich letech byla já. Jsou odvázanější, ne tolik zakřiknuté a hlavně dobře vědí, co chtějí. Já proti nim byla mírně řečeno velká naivka. Na druhou stranu ovšem musím říci, že překypují aktivitou, mají množství otázek, makají na sobě a nechybí jim sebevědomí,“ uvedla Gábina Kratochvílová.

A sebevědomí jim opravdu nechybí. Všech dvanáct finalistek považuje účast v Dívce roku za první stupínek v budoucí kariéře a rozhodně nepovažují účast v téhle soutěži za jejich poslední.

„Pro mě to jsou ještě hodně mladé holky, takže po nich nepokukuju. Navíc mám šestiletou a velice vážnou známost, takže mě nechávají v klidu. Přišel jsem zazpívat, nic víc a nic míň,“ uvedl další patron, zpěvák David Gránský.

„Já jsem měla ve třinácti letech jiné starosti a jinou zábavu a zájmy, ale dnes je trošku i jiná doba. I já jsem se stala jejich patronkou, takže stejně jako Gábina Kratochvílová ráda poradím a na cestu do finále přidám písničku. Do Jičína se, bohužel, nedostanu. Mám pracovní povinnosti, ale na dálku budu rozhodně držet palce,“ řekla Česká Miss 2010, modelka a zpěvačka Jitka Válková.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

14. 5. 2015 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.