Sedačka z pořadu Show Jana Krause bude vydražena. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Kraus se zbavuje červené sedačky ze své show: V čem teď ale bude dusit hosty?

Show Jana Krause a červený gauč k sobě neodmyslitelně patří. Kdo do něj usedne, musí počítat s palbou otázek, leckdy mířenými hodně na tělo, od moderátora pořadu Jana Krause (62).

Pohovka není žádná modelka, se svou váhou osmdesát kilogramů určitě nepatří mezi nejlehčí. Ale zase něco snese. Od roku 2010 se do ní během více než dvou set natáčení posadilo téměř 630 hostů. Ať už šlo o osobnosti jako Madeleine Albrightová (78), sportovní hvězdy Petra Čecha (33) či Tomáše Berdycha (30), nebo o mediálně neznámé lidi, kteří jsou něčím zajímaví. A nechyběla ani zvířátka. Například skunk ve své přepravce na gauči usnul, stejně jako se to při natáčení podařilo Karlu Schwanzerbergovi (77).

Jan Kraus slavnou červenou sedačku charakterizoval stručně: „Je velmi pohodlná.“

Nyní více než dvoumetrová pohovka, která je vystavená v Paláci knih Luxor, poslouží trošku jinak. Už to není jen dekorace, ale hlavní objekt dražby, která odstartuje v pondělí 28. září 2015. Výtěžek půjde na konto Nadačního fondu Emil, který podporuje mladé handicapované sportovce.

Moderátor Jan Kraus smutnit nemusí. Hosté jeho pořadu si určitě budou mít kam sednout. Bude tam prý stejný gauč, pouze nový model.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

22. 9. 2015 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.