(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Křest kalendáře pojala Andrea Růžičková pěkně z vesela. Abbasová a Issová nezůstaly pozadu

Na prknech, co znamenají svět ji neuvidíte. Divadlu dala herečka Klára Issová před rokem vale a teď se věnuje převážně filmování.

„Před nedávnem jsem dotočila romantickou komedii Všechno nebo nic, která bude mít premiéru v lednu příštího roku. Osobně si myslím, že se bude líbit, film byl natočen podle námětu a scénáře nejprodávanější slovenské autorky Evy Urbaníkové a mě se ten příběh hodně zamlouval. Byla to docela makačka, ovšem velice příjemná. Teď se spíše zaměřuji na castingy pro zahraniční filmy a mimochodem jsem načetla i audioknihu. K divadlu se určitě zase někdy vrátím, ne ale v dohledné době,“ vysvětlila Klára.

Mladou dámu jsme zastihli v ECO Salonu Rolland spolu s Lejlou Abassovou a Lenkou Hatašovou, coby kmotrami, na křtu charitativního kalendáře a současně i leporela Děti dětem 2017. Zmíněné dílo „má na svědomí“ herečka, fotografka a také novomanželka Andrea Růžičková, dříve Kerestešová.

„Každoročně se vydávají stovky kalendářů s fotkami celebrit, my jsme chtěli udělat něco jiného. Já ráda pomáhám a dělám aktivní charitu, proto na mých fotkách nenajdete známé tváře v nejrůznějších situacích, ale dvanáct dětí, které trpí vrozenou poruchou metabolismu - fenylketonurií. Výtěžek z prodeje bude věnován Národní sdružení PKU, tedy neziskové organizaci sdružující její pacienty,“ vysvětlila. Andreu na křest doprovodil manžel Mikuláš, který si přizval i brášku Štěpána, a oba pánové hostům slavnostní akce zahráli a zazpívali několik písniček ze svého repertoáru.

„Víte je fajn, když žijete tím, co vás těší. Pokřtili jsme charitativní kalendář, hraji, mám šťastné manželství, kde jsme zcela rovnocennými partnery. Prostě spokojenost. A kdy budu fotit vlastní děti? Až se mě na tohle lidé přestanou ptát. Možná brzy, možná později. Já nedělám ráda věci na počkání nebo proto, že se něco ode mě očekává. Potomek si k nám prostě najde cestu v ten pravý čas,“ dodala Andrea Růžičková. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 10. 2016 15:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.