(Zdroj: Herminapress.cz ) 53x FOTO

Křest nového alba IDENTITY Ondřeje Brzobohatého. Ondřej sladké nemusí, ale dort od fanynek si dá s chutí

Na křest prvního sólového alba muzikanta, herce a zpěváka Ondřeje Brzobohatého Identity, dorazila nejen jeho přítelkyně, topmodelka Taťána Kuchařová, ale i její mladší sestra Livie, nechyběla ani Ondřejova maminka Hana Gregorová a její dcera Rola.

„Ta deska se Ondřejovi povedla, mám ji v autě a pořád ji poslouchám. Dělal na ní dost dlouho a vyplatilo se. Na křest se strašně moc těšil. Nervózní ale nebyl vůbec. To k němu nějak nepatří. Prostě byl pohodě,“ svěřila se Táňa.

A Brzobohatý s kapelou neponechali nic náhodě. Dali si poobědový „tréning“ v dějišti křtu a koncertu, aby večerní gala představení proběhlo bez problémů. Noční bouřlivá odezva jim dala za pravdu. A přišla i odměna. Od fanynek dostal Ondřej dort. Jak prozradil, sladké sice nemusí, ale udělá výjimku a cukrářský výtvor prý tentokrát s chutí otestuje.

Ale zpět na pódium a k novému albu. „Některé písničky jsou už trošku staršího data, ale většinu jsem dělal v posledních dvou letech. Ke skládání jsem hrál v divadle a tancoval ve StarDance, takže času nebylo příliš. Nakonec jsem všechno zvládl a cédéčko je na světě. Mám z něj dobrý pocit i velkou radost,“ nechal se slyšet Ondřej.

A proč nesložil nějakou písničku jako partnerský duet? „Jejda, takové ambice já nemám. Zpěvačka ze mě určitě nebude, to spíš sestra Livie je pěvecký talent. Já si prozpěvuji spíš sama pro sebe a raději zůstanu u modelingu a také tancování, které mne hodně baví,“ dodala s úsměvem Taťána Kuchařová.

29. 5. 2014 00:35 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.