Kazma (Zdroj: Facebook ) 4x FOTO

Krev, rozmlácené auto, sanitka: Moderátor Kazma měl autonehodu! Nebo je to zase jedna z jeho legrácek?

Moderátor Kamil Bartošek známý pod jménem Kazma napálil už spoustu lidí, slavné lidi nevyjímaje. Snad ještě všichni máme v paměti falešného herce Jima Carreye, který se vloudil na slavností předání cen Českých lev.

Na Kazmově facebookové stránce se ale nyní ukázala fotografie rozbitého auta a zakrváceného Kazmy s textem: 

„To si tak dnes ve 2 ráno sedím na dálnici v autě, všude hrobové ticho, zima, nikde nikdo a já poklidně čekám, až se rozplyne kouř z airbagů, abych zkontroloval, jestli mám obě nohy, protože si na ně přes vystřelený volant nevidím. No a v tu chvíli mi to došlo. Po strašně dlouhý době jsem si uvědomil jednu věc - ŽIJU! Ten krátkej nepřenosnej moment, kdy vám to prostě jen dojde. Ta chvíle ticha, kdy na ničem jiném nezáleží. Zajímavá to životní lekce, přátelé. Nezapomínejte v záplavě každodenních rutin a starostí že žijete a žijte! Člověku se chce až zasmát nad tím, jak může tohle naše celoživotní pachtění vlastně každej den ve mžiku vteřiny skončit. Jsem OK, žiju! Díky všem za support. Jede se dál.“

Pokud je to pravda, díky bohu, že nehoda skončila jen pár odřeninami. Pokud si zase udělal legraci, tak Kazma neuvěřitelně pokouší osud. Dle reakce lidí mu ale stejně nikdo nehodu nevěří.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

 

13. 2. 2017 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.