Karolína Krézlová řádila v akvaparku. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Krézlová ani s touhle výbavou nemá chlapa. Chápete to?

Pohledná zpěvačka Karolína Krézlová (28) stále ne a ne zavadit o partnera. Přestože má jistě co nabídnout, vypadá to, že její celibát potrvá ještě nějaký čas.

„Jsem bez chlapa, no a co? Dokážu žít bez něj. Mám spoustu přátel a s těmi si vystačím. Neříkám ovšem, že to tak musí zůstat, ale v současné době to neřeším,“ vysvětlila Karolína, kterou jsme načapali v akvaparku v Čestlicích, kam přišla spolu s pěveckými kolegy rozkrojit slavnostní dort na počest zahájení letní sezóny.

Karolína Krézlová, která se zatím nejvíc proslavila svými údajnými románky se sprinterem Usainem Boltem, slovenským producentem Jarem Slávikem nebo zpěvákem Sámerem Issou, začala vysvětlovat svoje požadavky na partnera: „Víte, nejsem vůbec náročná, chlap nemusí mít jachtu, auto nebo tučné bankovní konto. Já něco sama mám, takže u mne rozhodují jiné věci. Stačí, když bude pohledný a chytrý.“ 

Protože dbá o fyzičku, šla si vyzkoušet i zdejší novinku Wipe out, kde si zkusila po vzoru soutěžících ze stejnojmenného světově populárního seriálu skoky na obřích červených koulích. Bohužel skončila bez valného úspěchu, ovšem v esteticky zajímavých kotrmelcích.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

19. 6. 2015 18:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.