You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na oficiální trailer k akční komedii American Ultra. (Zdroj: YouTube ) 5x FOTO VIDEO

Kristen Stewart libující si v balení jointů? Takhle Bellu z Twilight ságy určitě neznáte!

Již zítra, 10. září, bude mít v českých kinech premiéru snímek American Ultra. Hlavní role v této americké akční komedii ztvárnili Jesse Eisenberg (31), který získal nominaci na Oscara za ztvárnění postavy zakladatele sociální sítě ve filmu The Social Network (2010), a Kristen Stewart (25), již proslavila role Belly v upíří sáze Twilight.

Mike (Jesse Eisenberg), hulič trávy s nezájmem o cokoli, co se v jeho okolí děje, žije v malém ospalém městečku se svojí přítelkyní Phoebe (Kristen Stewart). Jeho jedinou náplní dne je práce v supermarketu a obstarání kvalitního „matroše“. Nikdy by ho asi nenapadlo, že by mohl řešit mnohem závažnější věci.

Tedy až do jedné noci, kdy se u jeho auta objeví neznámí lidé z americké vlády. Mike záhy zjišťuje, že je spícím agentem. K jeho smůle ale agentem určeným k likvidaci. Všichni mu jdou po krku a Mikovi nezbývá nic jiného než v sobě najít kuráž a začít bojovat. Nakonec to nebude ani tak těžké, všechny schopnosti z výcviku mu zůstaly. Horší to bude se vzpomínkami, ty se mu totiž za tu dobu doslova vykouřily z hlavy.

Parťákem při hře o přežití se mu stává přítelkyně Phoebe. Sladká Bella se tak rázem proměnila v crazy girl s oranžovou hlavou, která si libuje v balení jointů.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 9. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.