(Zdroj: herminapress/PGH photography ) 3x FOTO

Kristiánek Tomeš - Budoucí posila Divadla Kalich. Míša Tomešová představuje svého syna

ÚVALY – Včera (14. 3.) mu byli tři týdny a podle maminky je to malý ďáblík. Dvakrát za noc si sice „řekne“ o svoji pravidelnou dávku mléka, ale jinak je v klidu a nechává si zdát své miminkovské sny.

„Je to naše zlatíčko, které nám doslova roste před očima. Kristiánek má skoro čtyři kila a utěšeně přibývá. A je to veselý klučina. Užijeme si s ním hodně legrace. A už teď má hudební nadání. Když se rozpláče, a to není tak často, slyší to celé Úvaly, hlásek má jako zvon, takže hudební nadání má,“ pochlubila se s úsměvem Míša Tomešová.

Malý „umělec“ má prý nejraději, když ho maminka kolébá a viditelně pookřává pokud si s ním zatančí. „Ve svém živlu je, když si ho manžel vezme do pracovny, pustí muziku a rozezpívává se. To je doslova v sedmém nebi. Je to prostě jedním slovem nádhera a oba s Romanem si naše štěstíčko užíváme,“ dodala Míša.

Jak prozradila Kristiánek nezůstane sám. „Určitě bychom perspektivně k němu pořídili ještě brášku nebo sestřičku, nechceme, aby z něj byl rozmazlený jedináček, ovšem to je hudba budoucnosti a zatím to opravdu neřešíme. Tak, jak jsme neplánovali prvního potomka, neplánujeme ani další přírůstek do rodiny. Na to je čas, teď je tu tenhle malý človíček a věnujeme se naplno jemu,“ informovala.

Taťka Roman, podle Míši, je doslova pětihvězdičkový rodič. Pomáhá, seč mu čas a síly stačí. Koupe, přebaluje, zpívá malému, dělá mu i diskžokeje a žádná práce kolem rodinky mu není cizí. A kdy se zpěvačka a mamina vrátí opět na divadelní prkna?

„No, už brzy. Samozřejmě na prvním místě je Kristiánek, ale od dubna bych ráda, třeba jednou, dvakrát měsíčně, zase naskočila do Kalichu. Mám dvě velké životní lásky – rodinu a divadlo, víc ke štěstí nepotřebuji,“ dodala Míša Tomešová a odebrala se s nosítkem na pravidelnou denní projížďku.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

15. 3. 2017 11:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.