You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) VIDEO

Kristína sestoupila z Horehronie do pohádky. Těšte se na Vánoce!

Slovenská zpěvačka Kristína Peláková (28) před pár dny pokřtila nový videoklip k singlu Na bieleho koňa. Jde o ústřední píseň pohádky Johančino tajemství, kterou uvidí televizní diváci na Štědrý večer a ve které si Kristína zahraje princeznu, po boku Ondřeje Vetchého, Filipa Cíla či Emílie Vášaryové.

V pohádce Johančino tajemství hraje zpěvačka jednu z hlavních postav, princeznu Kristínu. V klipu z dílny studia Filmpark použila Kristína krásné záběry z této nové vánoční pohádky.

„V singlu Na bieleho koňa jsou motivy lidových písní. Je to jiný styl, než současné skladby, a tomu jsem přizpůsobil text. Doufám, že se píseň bude líbit a věřím, že osloví hlavně dětské publikum. Bílý kůň je symbolem, snem o štěstí, má nás unášet nahoru ke hvězdám,“ dodává autor textu Kamil Peteraj.

A Kristína ještě dodává: „Dívat se na pohádku a natáčet ji, to je něco jiného. Velmi mě potěšilo to, že si můžu zahrát princeznu, protože pohádky mám velmi ráda, hlavně na Vánoce.“ 

Zpěvačka Kristína na konci listopadu zaznamenala velký úspěch v rámci svého právě finišujícího Horehronie Tour 2015, když vyprodala velký sál Lucerny. V letošním roce se také představila v jedné z hlavních rolí v české komedii Život je život po boku takových hvězd jako je Simona Stašová a Ondřej Vetchý. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 12. 2015 18:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.