(Zdroj: Herminapress.cz ) 43x FOTO

Kristýna Hrušínská bojuje za ženská práva!

PRAHA – Tak to je docela mazec. Dcera herce Jana Hrušínského je feministka a neúnavná bojovnice za práva žen. A to, jak o sobě tvrdí, velice odhodlaná a zarputilá.

„No, tak trošku brzděme. Je pravda, že jsem feministka, a jak říkáte neúnavná bojovnice, ale jen na jevišti Divadla Na Jezerce, kde bude mít 19. března premiéru komedie Jiřího Janků Cesta kolem světa. V soukromí, když odložím kostým slečny Feminy Jones, kterou hraji, jsem pravý opak a prozradím, že muže mám ráda,“ vysvětlila s úsměvem Kristýna Hrušínská.

Na včerejší novinářské předváděčce jsme se přesvědčili, že chystaná novinka má rozhodně na to, aby zaujala a pobavila. Jak se nechal slyšet principál divadla Jan Hrušínský, příběh je napsán velice volně na motivy známé knihy Julese Verna, je plný dobrodružství, chytlavých písniček a humoru.

„Celý děj se nese v duchu nadsázky a příběh přináší nečekané a paradoxní situace. Jistá slečna Family Jones se rozhodne, že se svou společnicí zvládne cestu kolem světa za méně než 80 dnů. Při cestě Orient expresem se ale dostanou do situací a míst, kde to nebudou mít vůbec jednoduché,“ naznačil něco z děje Hrušínský.

Kromě jeho dcery Kristýny se v komedii představí mj. Václav Liška, Petr Vacek, Václav Chalupa, Martin Sitta, Michal Kern, zahraje si i režisérka představení Tereza Němcová.

10. 5. 2014 21:38 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.