(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Kristýna Janáčková: Můj roční synek zálibně sleduje Slunce, seno, erotiku!

Je mu rok a čtvrt a už je vděčným televizním divákem. Syn hvězdy Ordinace a Cest domů Kristýny Janáčkové roste v milovníka filmů, ovšem ne, jak by se dalo předpokládat, těch dětských animovaných, ale hraných.

„Touhle libůstkou mě velice překvapil. Oblíbil si hlavně komedie, z nichž má viditelně nejraději filmy S tebou mě baví svět, Četník ze Saint Tropez a pozor v jeho věku také Slunce, seno, erotika. Na ně se vydrží totiž dívat dlouho a se zájmem je sleduje,“ se smíchem prozradila Kristýna.

Jinak ovšem maminka doplňuje filmová představení i o vyprávění. „Vezmu ho do náruče a rekapituluji mu, co jsme ten který den dělali, co jsme spolu zažili a prožili. A Luis Frederik poslouchá, dívá se na mě, pousměje se a pak šťastně usíná. Je to paráda a spokojeni jsme určitě oba. S četbou knížek jsme zatím nezačali, ovšem i jejich doba určitě přijde,“ uvedla herečka, která valnou většinu času věnuje právě své ratolesti, ale pošilhává už i po nějaké zajímavé perspektivní roli.

„Momentálně by mě bavilo zahrát si třeba ježibabu v pohádce. Tam bych se vyřádila. Ježibaby jsou většinou akční babice, což mám ráda a sedělo by mi to. Hrála jsem v minulosti princeznu a teď mám choutky vyzkoušet si pravý opak. Je to sen, ale kdoví, možná se někdy, dříve či později, splní,“ dodala Kristýna Janáčková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

8. 6. 2015 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.