(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Kristýna Kubíčková zdraví z Miss Earth: Někdy vstáváme i v půl čtvrté

Moravy a jeho tvorba Česká Miss Earth Kristýna Kubíčková je jednou z 84 kandidátek na Miss Earth 2016 a přípravy dívek na finále, které proběhne 29. října, jsou na Filipínách v plném proudu. Stejně intenzivně se v České republice připravuje nový ročník soutěže Česká Miss 2017, který bude od těch předchozích velmi odlišný. Přihlašování bylo spuštěno a adeptky o titul se již mohou přihlašovat. Ty nejúspěšnější pak čeká účast na světových soutěžích Miss Universe, Miss World, Miss Earth a Miss Supranational.

„Program je hodně nabitý. Jsem tady jen pár dnů a už máme za sebou představení novinářům, návštěvu škol, focení národního kostýmu i focení v plavkách,“ popisuje Kubíčková, co všechno musejí finalistky Miss Earth v těchto dnech zvládat a budíček o půl čtvrté ráno není ničím výjimečným.

Vztahy mezi dívkami jsou podle Kristýny kamarádské a přes náročný program si to česká kráska užívá. Na pokoji je s dívkou z Keni a její nejlepší kamarádkou je Slovenka Kristína. I když měla Kubíčková obavu ze své znalosti angličtiny, zvládá komunikaci na Filipínách bez problémů. „Když jsem se první den bavila s Rakušankou, řekla mi, že vůbec nemusím mít strach. Že umím dobře anglicky a některé holky prý neumí anglicky ani slovo,“ uvedla Česká Miss Earth 2016.

Kristýna Kubíčková má pouze 167 centimetrů, ale určitě nepatří k nejmenším účastnicím soutěže. „Oproti některým holkám si přijdu celkem vysoká,“ prohlásila s úsměvem před odletem z Manily, filipínského hlavního města, na filipínský ostrov Mindanao. Ve městě Davao stráví dívky nyní několik dnů. Po návratu do Manily je čekají finále jednotlivých soutěží – o nejkrásnější večerní šaty, národní kostým, miss talent či nejkrásnější postavu v plavkách. 

Výbava Kristýny na téměř měsíční pobyt není malá. Hlavní šaty pro finále Miss Earth 2016 jí vytvořila módní návrhářka Dominika Sedláčková a doplňují je diamantové šperky od Lucy Diamonds. Povinností finalistek světové soutěže krásy s ekologickým podtextem bylo přivézt i národní dar. Kubíčková přispívá do charitativní aukce národním darem v podobě originálního setu náušnic s vltavínem. Součástí její výbavy je i národní kostým z Rodné Hroudy od Marie Staré, jenž se nese v duchu jihovýchodní měla i charitativní podtext. Šaty budou po světové soutěži krásy Miss Earth 2016 vydraženy. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 10. 2016 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.