Na módní přehlídce návrhářky Ivany Follové se herečka Kristýna Leichtová (vpravo) objevila v odvážném modelu. Ani blonďatá modelka nezůstala pozadu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Kristýna Leichtová ukázala kousek ňader. Která herečka ale vyšla bez podprsenky?

Módní přehlídka návrhářky Ivany Follové přilákala známé české herečky, tentokrát však neseděly v publiku. Follová je oblékla do svých modelů a ty mnohdy víc ukazovaly, než zakrývaly. Své o tom ví třeba herečka ze seriálu Ulice Šárka Vaculíková (28) nebo z Comebacku Kristýna Leichtová (30). Holky ale předvedly, že nejsou z cukru. Taková Leichtová se prý ani nezačervenala.

„Myslím si, že můj model vůbec nebyl nejodvážnější,“ nechala se slyšet po přehlídce. Tréma se prý ani nestačila dostavit. „Občas se mi taková příležitost naskytne, ale tréma žádná. Je to dvouminutová záležitost, i když přípravy jsou na půl dne. Nakonec to se mnou ale nic nedělá,“ říká Kristýna. Kvůli přehlídce si ani neodpírala v jídle.

„Kdybych šla plavky, možná bych jídlo trochu řešila, ale takhle vůbec ne.“ Kristýně se modely Ivany Follové zamlouvaly, zvýrazňují totiž ženské přednosti. „Líbí se mi, že to nejsou žádné pytle, ale kopíruje to křivky ženského těla. Navíc občas je to hodně rafinované, to je super,“ dodává Leichterová.

Letos se vedení přehlídky ujala další herečka ze seriálu Ulice Ilona Svobodová

„S Ivanou spolupracuji už dlouhá léta a zřejmě jsem nejstarší chodící modelka. Děláme to už hrozných let, protože nás to strašně baví! Je to zvláštní a zábavné představení. I když dnes to bylo trochu komplikované,“ svěřila se Svobodová po přehlídce. Loď Cargo gallery byla přistavena o den později, přípravy proto byly hektické. A Ilona také nepatří k těm, které by si před přehlídkou odepřely večeři. 

„Zrovna jsem na to dnes myslela! Vrátila jsem se jako profesor na konzervatoř a dnes jsem byla na dramaturgické poradě. Předtím jsem si na posilněnou dala biftek, hranolky, pepřovou omáčku a pivo! To není dieta modelky,“ kála se po celé show moderátorka večera.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 12. 2015 09:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.