(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Krobotová: Trošku honička, ale nemohla jsem chybět

Herečka Lenka Krobotová sice točí film, ale jak slíbila své kamarádce Janě Bačové Kroftové, která je spolu s Vladimírou Lenertovou autorkou knihy S Orlíkem Prahou, na křest se coby kmotra dostavila. Trošku uřícená, ale stíhala.

„Abych to uvedla na pravou míru. Nejde o žádný hraný celovečerní film. Děláme takový menší se studenty FAMU, který má ovšem dost netradiční a navíc zajímavétéma. Je o Evě Braunové, a to mě zlákalo a práce je to fajn. Čeká mě v dohledné době i natáčení filmu s režisérem Jirkou Strachem a pak zkoušení na Shakespearovské slavnosti, které tradičně proběhnou na Pražském hradě a které mám moc ráda. A u nás v Dejvickém divadle chystáme na podzim dalšího Shakespeara, Zimní pohádku. Je toho docela dost,“ uvedla Lenka.

Nejen ale samou prací živ je člověk. „To je pravda. S chutí si jdu zacvičit, jezdím i ráda se svými dvěma syny Šimonem a Eliášem, kterým je sedm a pět let, do přírody a snažím se tak vyrovnávat takový ten městský hektičtější život s tím venkovským,“ doplnila Lenka Krobotová, připila si šampaňským s autorkami knížky as druhým kmotrem, básníkem a spisovatelem Jiřím Žáčkem, a pak se ujala role „kráječky“ slavnostního dortu.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

16. 4. 2015 15:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.