You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Mrkněte se na videoklip kapely Kryštof k písni Srdcebeat. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Kryštof už má téměř vyprodáno, turné kapely startuje 19. října v Ostravě

Kapela Kryštof dokončuje přípravy na halové turné k albu Srdcebeat, které začne 19. října v Ostravě. Osm podzimních koncertů v pěti tuzemských městech má většinou vyprodáno, fanoušci už si rozebrali na 80 tisíc vstupenek.

„Zájem o turné nás nesmírně těší. Oba koncerty v Brně jsou vyprodané, do Liberce a Pardubic zbývají jen desítky vstupenek. V Ostravě a Praze čekáme vyprodání druhých koncertů během dvou týdnů,“ říká frontman skupiny Richard Krajčo.

Turné slibuje unikátní audiovizuální zážitek, kapela připravuje scénu srovnatelnou s největšími zahraničními hvězdami. Na pódiu bude přes tři sta světel a vizuálních efektů, o ozvučení se postará zvukový systém speciálně dovezený ze zahraničí.

Během srpna a září skupina pilovala koncertní program, v němž mísí nové písně se staršími. „Bylo těžké vybírat, přece jen jsme za roky fungování napsali pěknou řádku hitů,“ míní Krajčo, který se ujal režie celé show.

Kryštof Srdcebeat Tour začne 19. a 20. října v Ostravě, 23. a 24. října kapela přijede do Brna a v Praze se představí 27. a 28. října. Poslední říjnový den se dočká Liberec a turné skončí 3. listopadu v Pardubicích.

V roli předskokanů se představí zpěvačka Lenny a skupina Mirai, která se nedávno představila českému hudebnímu světu singlem Dítě robotí a chystá vydání svého debutového EP.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 10. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.