Sestry Charlotte Štiková a Ornella Koktová si porovnávaly poprsí. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Která má větší prsa, co myslíte? Holky od mámy Štikové se nemohly dohodnout

Při příležitosti padesátých narozenin americké sítě restaurací sezvala ta smíchovská své věrné klienty na večírek. Chybět nemohla rodina Štikových v čele s Monikou (43), Charlottou (19) a Ornellou Koktovou (22). Právě sem prý chodily slavit narozeniny a kdykoli jdou kolem, na něco dobrého si skočí.

Ornella povečeřela s matkou a se sestrou a neváhala si dát ani dezert. Na kalorie zřejmě nekouká! „Myslím, že je to hlavně o psychice. Sportuju jízdou na koni, to je opravdu fyzicky náročné. K tomu Quentin, který váží přes osmnáct kilo. Do toho dobrý sex a dobré jídlo, to je kombinace, která zabírá,“ říká Ornella s tím, že obědvat každý den by tu alenemohla. „Chutná mi to, nacpu se a dva dny je mi blbě. Ale čas od času zkrátka neodolám,“ dodala.

Pro herečku Michaelu Dolinovou (51) je třeba způsob stravování v Americe naprosto nepochopitelný. I když už prý nepatří k těm, které si tak hlídají linii, být hubenou ji těší. „Je úžasné mít ve skříni dvacet let stejné oblečení a vědět, že se do něj vejdete. Je skvělé půjčovat si oblečení se svou osmnáctiletou dcerou. Ta se přitom mnohdy do mých kalhot nevejde, a to je štíhlá. Neznám nic příjemnějšího,“ usmívá se spokojeně Míša, přesto něco málo z nabídky restaurace také ochutnala.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 11. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.