Moderátorka Puhajková si užívá dovolenou v Thajsku. (Zdroj: Facebook ) 5x FOTO

Která půvabná modelka a moderátorka si právě užívá v Thajsku?

Poznáte krásku, co takto vystavila zadeček v exotickém Thajsku? Napovíme vám. Proslavila se několikaletým vztahem s hokejistou Jaromírem Jágrem. Hm. Ono těch modelek bylo vlastně více. Tahle krasavice uvádí sport v televizi. Už jste doma?

Modelka a moderátorka nováckých sportovních zpráv Inna Puhajková (29) vyrazila na dovolenou do Thajska!

"Nastal čas si zase trochu odpočinout a načerpat síly. Krásný počasí bude i v Čechách, tak si to moc užijte a za páááár dní ahooj, " napsala Inna na Facebook a pak už začaly den po dni přibývat fotografie, jak si s plnou parádou vychutnává dny volna.

Dovolenou netráví Inna jen opalovačkou na pláži, ale také cestuje. Zavítala například do buddhistického chrámu Wat Plai Laem, obdivovala jeden z nejkrásnějších ostrovů Koh Nang Yuan a pochopitelně si dopřává i nejrůznější lahůdky thajské kuchyně.

Jako správná sporťačka nezapomněla ani v exotice fandit tenistce Lucii Šafářové na French Open.

"Je to tam, Lucie Šafářová, a za ty výkony na celém turnaji naprosto zaslouženě. Je vidět, že jsi na sobě zamakala, prostě radost sledovat. Těším se na další zápasy a na další výhry," tak komentovala Puhajková na sociální síti zisk grandslamového titulu Šafářové na Roland Garros ve čtyřhře.

Na televizní obrazovce zase spatříme krásnou brunetku Innu, dle jejích slov, 15. června. Zatím se můžete pokochat jejími fotografiemi.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

9. 6. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.