Herec Filip Tomsa má přes prázdniny jen pár představení. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Která ženská má krasavce Tomsu stoprocentně pod palcem? Manželka to není!

Filip Tomsa (31), ač si vyzkoušel roli detektiva v seriálu Policie Modrava, rozhodně není v reálu nesmlouvavým drsoněm. Herec přiznává, že je taťkou, který se nechá, a rád, obalamutit. Jeho téměř tříletá dcera Rozárka ho má docela zmáknutého a ví, co na něj platí.

„Je to ženská a umí to se mnou od narození. Stačí, když se správně podívá, a to umí dokonale, a člověk změkne. Proti jejímu pohledu prostě není obrana, já ani žádnou nevyhledávám,“ usmívá se Filip.

Pomalu se blíží konec prázdnin. Jaké byly u Tomsů?

„Docela parádní. Měl jsem několik představení, ale jinak jsme si je s rodinou užívali. Byli jsme kvůli malé doma, ale vyjížděli jsme po vlastech českých. Nějaké expedice třeba do Karibiku nás opravdu nelákají, zdají se mi zbytečně drahé a hlavně by to pro Rozárku nebylo v jejím věku ideální. Ještě se chystáme na pár dnů na hory, ale to už pouze s manželkou,“ prozradil herec.

Před divadelním představením komedie Z louže pod okap, kterou uvádí Letní scéna na Harfě, kde Tomsa hraje roli naivky Bertíka, se rozvyprávěl i o své sestře Evě, jež je mentálně postižená. 

„Někde vyšlo, že s námi Eva žije, ale není to tak. Je u rodičů a až jednou to oni nebudou zvládat, přestěhuje se samozřejmě k nám. Je to sestra, člověk, který potřebuje specifické zacházení, ale já jsem v tom vyrostl, takže v tom žádný problém nevidím,“ uzavřel Filip Tomsa.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 8. 2015 17:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.