(Zdroj: Archiv Nikol Kouklová ) 7x FOTO

Které známé osobnosti kývly Nikol Kouklové na nafocení luxusního kalendáře?

V těchto dnech vzniká snad první kalendář pro nadcházející rok a to sice v produkci rusovlasé herečky Nikol Kouklové. Za hledáček fotoaparátu si stoupla talentovaná Monika Hánová, která s Kouklovou spolupracuje na projektech na jejím lifestylovém blogu. V ateliéru v pražských Holešovicích se Nikol setkala s většinou patronů Nadace Slunce, kteří se ochotně zapojili.

„Vzhledem k tomu, že momentálně zkouším na Otáčivé hlediště v Krumlově Drákulu a do toho řeším i další pracovní povinnosti – mimo jiné i organizaci další ojedinělé hudební produkce s názvem „Basking pro Slunce“, tak si troufám říci, že dny ba týdny utečou jako voda! Odjíždím totiž do toho zpět do USA, kde napůl žiji, tak rozhodně není důvod nafocení kalendáře odkládat. Ředitelka Blanka Dvořáková si mě proto raději pojistila několik měsíců dopředu, smála se Nikol a dodala, „jsem velmi ráda, že se účastnila většina patronů a mezi nimi i tvář Mahuleny Bočanové, Kateřiny Brožové, Hany Heřmánkové, Dáši Zázvůrkové nebo Petra Macháčka, protože si moc dobře uvědomuji, jak jsou tito umělci vytížení a i přesto si udělali čas na to přijít a podpořit. Navíc si myslím, že jsme letos společně s fotografkou Monikou Hánovou dospěli ke krásnému tématu a tak mám z této práce skutečně dobrý pocit,“ slibuje Kouklová.

Kalendář má v příštím roce představit ty, o kterých Nadace Slunce především je a to sice její klienty s neskutečnými příběhy, které píše sám život. Rozhodně se bude nač těšit. Přesvědčit se o tom můžete na podzim, kde se bude v rámci nadačních akcí kalendář prodávat.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 5. 2018 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.