(Zdroj: Herminapress.cz ) 24x FOTO

Který z těchto krasavců bude nej? Muž roku 2017 představil finalisty

I letos proběhne soutěž o nejkrásnějšího českého muže - Muž roku. Ředitel soutěže David Novotný a agentura CAST ME Praha představili v oblíbeném podniku v centru  Café Café v Praze dvanáct finalistů, kteří se v srpnu v Náchodě utkají o tento titul

„S letošním výběrem jsem spokojen, dbalo se především o to, aby finalisté byli různorodí, a snad si tak každý najde svého vítěze,“ řekl pořadatel akce David Novotný, který pomáhal vybírat ty nejzajímavější typy ze 784 pánů z celé České republiky.

Role moderátorky představení letošních finalistů Muže roku se ujala Lenka Špillarová z TV Prima, ale finálový večer 25. srpna v Beránku v Náchodě bude uvádět Karel Voříšek a Klára Doležalová.

Ještě před tím ale finalisté pojedou na soustředění do Schrothových léčebných lázní v Dolní Lipové, které si rozhodně nenechá ujít herečka Daniela Šinkorová.

„Já už se moc těším na volné disciplíny a na soustředění. To je vždy pro mě velké zpestření ze všedních starostí,“ přiznala Daniela Šinkorová.

Na tiskovku do Café Café zavítali i vítězové Muže roku let minulých Jakub Kraus, Martin Zach a Josef Kůrka. Nové adepty na titul okoukli misska Andrea Bezděková, třetí Muž roku 2016 Miroslav Dubovický, Michaela Dolinová, Světlana Nálepková, Martin Chodúr, Marian Vojtko, Štěpánka Fingerhutová a další hosté.

„Výtěžek z celé akce pokaždé putuje na charitativní účely a i letos bude věnován Martinovi Zachovi, vítězi Muže roku 2009 na jeho rehabilitaci, Stacionáři Nona a Stacionáři Cesta v Náchodě,“ upřesňuje poslání akce David Novotný. 

Český vítěz Muže roku 2017 poletí opět prezentovat Českou republiku na soutěž Mister International. Další vítězové poletí na Mister Global, Mister Universe.

1. Tomáš Pospiš - fitness trenér, 25 let, Ladná,  2. Matěj Šindelář - student, 24 let, Kolín, 3. Petr Koukal - fitness trenér, 29 let, Roudnice nad Labem, 4. Marek Kafka - trenér plavání, 24 let, Praha, 5. David Jaček - kadeřník, 20 let, Nové Město nad Metují, 6. Michal Žůrek - advokátní koncipient, 28 let, Brno, 7. Jakub Klíma - student, 21 let, Chomutov, 8. Mikuláš Focko - student, 20 let, Praha, 9. Čestmír Kučera - kontrolor kvality, 26 let, 10. Marek Voříšek - student, 23 let, Poděbrady, 11. Roman Hein - fitness trenér, 23 let, Praha, 12. Matyáš Hložek - osobní trenér, 23 let, Praha 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

23. 5. 2017 10:17 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.