(Zdroj: TV Prima ) 14x FOTO

Kubelková honí zajíčky a Petr Lexa zíral do jejího výstřihu

Do stého jubilejního dílu Přístavu vlítne jako tornádo modelka, moderátorka a herečka Iva Kubelková! A rozjede žhavou show! Ve svých 39 letech totiž dostala zálusk na zajíčky a hned sbalila o čtrnáct let mladšího kolouška.

„Hraju sexuchtivou majitelku nahrávacího studia, která je lačná po mladých zajíčcích,“ směje se Iva, která v seriálu uloví idol dívčích srdcí Petra Lexu, úspěšného 25letého youtubera, který láme tisíce dívčích srdcí. Nebojí se žárlivosti jeho fanynek a nezáviděly jí hereckého kolouška její dvě dcery?

„Moje dcery už mají tuhle youtuberskou fázi za sebou, takže ne tak úplně.  Ale očekávám, že mě po odvysílání dílu začne bombardovat na sociálních sítích jistá náctiletá skupina jeho fanynek, takže jsem na to připravená!“ směje se Iva. 

V jedné žhavé scéně se Kubelková po Lexovi začne sápat na gauči a využije bez skrupulí všechny své ženské zbraně. Lexa při pohledu do jejího hlubokého výstřihu na její výstavní prsa nevěděl kam s očima. Že se rolí sexy dračic nebojí, dokázala už v roce 2011, kdy nastupovala coby doktorka Alice Dvořáková do primáckého seriálu Cesty domů. 

„V Cestách domů jsem vždycky měla záchvěv otevřeného výstřihu, takže tomu už se asi nevyhnu,“ řekla Iva.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 5. 2017 11:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.