(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Kuchař Manú je samá ženská! V sobotu Hunčárová ve StarDance, včera Pizingerová u plotny

V sobotu proháněl po parketu svou taneční partnerku Lucii Hunčárovou při soutěži StarDance, včera pro změnu ve své restauraci MANÚ risto & Lounge na Dětském ostrově proháněl kuchtík Emanuele Ridi prezidentku Nadačního fondu Kapka naděje Vendulu Pizingerovou u plotny. A vytvářeli spolu pochoutky pro účastníky křtu charitativního kalendáře s názvem Vítězové.

„Je to už po šesté, co vydáváme kalendář nadačního Kapky naděje. Tentokrát nese název Vítězové a je to proto, že na něm jsou vyfotografovány děti, které se úspěšně léčily na dětských odděleních hematoonkologie a nad záludnou nemocí vyhrály. Spolu s nimi se nechala zvěčnit řada známých českých osobností, také vítězů ve svém oboru, coby jejich podporovatelé,“ uvedla na křtu Pizingerová.

Akce se zúčastnila většina malých „modelů a modelek“ a nechyběli ani někteří dospělci, s nimiž jsou v kalendáři nafoceni.

„Ty děti jsou opravdoví vítězové. Vyhrály svůj boj o život, který nebyl jednoduchý a jsou určitě příkladem i těm malým pacientům, kteří s nemocí ještě bojují. Já jsem ani na vteřinu neváhal podpořit tuhle akci, protože cítím, že je povinností pomáhat těm, kdo třeba momentálně štěstí být zdravý nemají. Proto jsem tu a rád,“ vysvětlil známý rybář Jakub Vágner, který se nedávno vrátil z expedice z Mongolska, teď bude nějaký čas trávit doma a točit televizní pořad pro děti a v příštím roce, pokud všechno klapne, zamíří za rybkami do Japonska.

Kromě Jakuba se osobně křtu zúčastnila například uznávaná oděvní designérka Liběna Rochová, známý kuchař Roman Paulus, blogerka Tereza a několik dalších osobností, vyfocených v kalendáři.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 10. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.