(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Kuchařová a Malátný opět spolu! Co na to Ondřej?

Táňa Kuchařová s kapelou Chinaski natočila videoklip Hlavolam a protože Táňa se netají tím, že je kapely velkou fanynkou, přemýšlela, jak se s klukama dále držet v kontaktu. Prozradila, že z toho důvodu oslovila Chinaski, aby si zahráli na festivalu Play fair. Ten podporuje Táninu nadaci Krása pomoci.

„Všichni účinkující přislíbili účast bez nároku na honorář. Je to sice pouze jednodenní festival, zato pořádně nabitý. Navíc je multižánrový a počítá proto se všemi věkovými kategoriemi posluchačů. Program je pochopitelně vhodný i pro seniory, bude se zde například promítat film Šmejdi,“ vysvětlovala Táňa na tiskové konferenci propojení se svou nadací, která právě seniory podporuje, a na kterou výtěžek z festivalu poputuje.Na tiskové konferenci v hotelu The Mark se objevila také téměř celá kapela Chinaski, která účast na festivalu přislíbila.

„Jsem jejich největší fanynka a pořád jsem přemýšlela, jak to skloubit. Určitě si na ně přijdu pod pódium zatancovat, to si nemůžu nechat ujít,“ smála se Táňa a mrkala na frontmana Malátného, přestože její přítel Ondřej Brzobohatý seděl vedle ní. „Víte, když vám zavolá nejkrásnější žena světa a řekne, že je vaše největší fanynka, tak tomu se dá dost těžko čelit,“ krčil Malátný rameny.

„Zároveň to bude jedinečná příležitost vidět a slyšet na hudebním festivalu také Ondřeje. On na festivalech totiž moc nehraje a o to víc si vážím toho, že mé pozvání přijal,“ vysvětlila Táňa přítomnost Brzobohatého, který tedy nepřišel jen proto, že by na Chinaski žárlil. „Upřímně řečeno, já festivaly moc rád nemám. Mám radši, když si lidé koupí lístek přímo na moje vystoupení, než když se to takhle mísí. Jdete se koukat na něco, co se vám třeba ani nelíbí a jen tam tak stojíte pod pódiem a koukáte. Proto dělám festivalů málo a ani to nejsou festivaly, jako spíš slavnosti,“ míní Brzobohatý.

Ten se na jednom pódiu prý sejde s Matějem Ruppertem a Ondřejem Rumlem. Připraveno mají něco speciálního. „Ondra Ruml například předvede jeden ze svých nejlepších kousků, a to je snědení šedesáti hamburgerů do dvou minut,“ vtipkoval Brzobohatý na účet svého hubeného kolegy.

Také kluci z Chinaski prý předvedou něco nového. Hodlají zahrát minimálně polovinu své nejnovější desky. Frontman Malátný byl z konceptu festivalu, který proběhne 12. září, nadšený. „Mě ta myšlenka přišla skvělá. Mí prarodiče odešli v posledních pěti letech a došlo mi, jak je strašně důležitý umožnit lidem důstojné stáří. Jsem hrdý na rodiče, jak se o ty své postarali. Důstojné stáří, proto jsme do toho šli,“ říká upřímně Malátný.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

 

20. 5. 2015 13:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.