(Zdroj: Herminapress.cz ) 55x FOTO

Kudla a demonstrace na Sámerových narozeninách

Sámer Issa oslavil 29. narozeniny s větším ohlasem než očekával. V okamžiku zpěvákova příjezdu limuzínou v doprovodu krásných děvčat ho totiž „pozdravila“ i skupina nezvaných demonstrantů, kteří žádali Sámera za pomoci megafonu, aby objasnil své hospodaření ohledně charitativní podpory syrských dětí.

Jako vždy usměvavý Sámer pil pod vysílačem šampaňské z lahve. Lehkou tragikomiku situace umocňovala sms zpráva, kterou zpěvák dostal krátce po šesté hodině téhož večera. Psalo se v ní nekompromisně a bez rozdělovacích čárek: „Neuvidis me ani nepoznas ale az to budes nejmin cekat vrazim ti kudlu do bricha“.

Asi proto ochranka pod vysílací věží každého příchozího prohledala detektorem kovů. A Sámer slavil jako vždy, bouřlivě. Odzpíval koncert, dostal mnoho darů. Největší a nejlehčí z dárků byla nafukovací nevěsta. Sámer s ní sice pózoval, ale oproti jiným oslavám byl zdrženlivější.

Mohlo to být vlivem zvláštních okolností, ale možná i tím, že oslavenec přeci jen rok před třicítkou už začíná mít rozum?

8. 8. 2014 11:15 Autor: red
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.