(Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Kuklová - Večírky nevymetá, věnuje se hlavně synovi a práci

Herečka Míša Kuklová není často na očích, večírky nevymetá a věnuje se hlavně šestiletému Románkovi a samozřejmě i práci a péči o dům. Nově se stala ambasadorkou projektu Spokojená jsi dokonalá, který má ženám ukázat, že krásnější polovina lidstva je v očích mužů dokonalá tehdy, pokud je sama spokojená a vnitřně vyrovnaná.

„Když jsem dostala nabídku stát se ambasadorkou ani chvíli jsem neváhala a ráda přispěji svou troškou do mlýna. Prožila a hlavně jsem si v životě užila několik nelehkých situací, a nebyly to jen nevydařené vztahy, se kterými jsem se musela porvat. Chcete-li přežít ani to jinak nejde. Mé noční můry trvaly deset let, ale už je to minulost. Minulost, které se sice nezbavíte, ale můžete se z ní poučit a člověk se z nepříjemných věcí poučit dá,“ uvedla Míša.

Jak přiznala, až syn jí nastavil hodnoty, které teď uznává a jak tvrdí, je šťastná, že jí bylo dopřáno dítě. „Právě potomek vám ukáže, že se dá radovat z drobností, dítě vám nabídne svět takový, jaký ho máte vidět a žít, kdy každá obyčejná věc se může stát zážitkem. Způsob, jak dnes nahlížím na problémy a jak snáším a řeším situace, které nejsou zrovna růžové, je diametrálně odlišný, než ten, který jsem vyznávala v minulosti, “ prozradila herečka.

Tím nejdůležitějším, podle Kuklové, jsou rodina a pevná přátelství. Nádherný je pak i pocit, že existuje rameno, na kterém se dá vybrečet, že jsou lidé, kterým nejste lhostejní. A že je momentálně bez partnera? To prý vůbec neřeší a rozhodně si tím hlavu neláme. Co má být, má být.

Míša Kuklová je máma, žena v domácnosti a herečka. A kde jí můžete v současné době vidět? „Nejnověji v komedii Ani za milión!, kde hraji s Marcelem Vašinkou a teď jsem dozkoušela roli v další komedii Liga proti nevěře.

26. 3. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.