(Zdroj: Česká televize ) 4x FOTO

Kultovní seriál Kosmo uvidíte v jednom kuse, v jeden den a pouze v jednom kině

Břevnovské kino Dlabačov hostí všech 5 epizod seriálu KOSMO již ve středu 14. prosince ve 20:30. Všichni fanoušci tohoto nejnovějšího sitkomu České televize si ho budou moci vychutnat na velkém plátně, a to s delegací tvůrců a herců.  A tak neváhejte a přijďte se s námi pobavit!

Kino Dlabačov ve spolupráci s Českou televizí připravilo lahůdku pro všechny, kteří si rádi zopakují kosmický zážitek s komediální sérií KOSMO, nebo pro ty, kteří seriál doposud neviděli. Kromě scenáristy Tomáše Baldýnského a režiséra Jana Bártka uvede projekci i herecká delegace. Nebude chybět vesmírná strava v podobě kvalitního prejtu a možnost vyfotografovat se se seriálovým ministrem školstvím (tedy s jeho „karťákem“). Maraton uvede všech pět epizod seriálu ve vysoké kvalitě a na 11 metrů širokém plátně kina Dlabačov. Každý se tak bude moci přesvědčit, proč KOSMO budí tolik pozornosti, nadšení i kritiky.

Pětidílná satirická minisérie KOSMO je nový projekt scénáristy Tomáše Baldýnského, dramaturga Zdeňka Duška a režiséra Jana Bártka, která na půdorysu fiktivního projektu českého letu do vesmíru s nesmiřitelnou ironií popisuje Českou republiku dneška a koneckonců i celý svět, v němž žijeme. Kosmo vypráví v nemilosrdné nadsázce příběh velkého projektu malého národa. Bez slitování se sice věnuje hlavně českým mindrákům, ale nezůstává uzavřeno v české kotlině, vtahuje do své ironické hry i Američany, Rusy, Poláky a Slováky. Začíná nenápadně, na louce pod Cukrákem, pak se však přes Čínu dostane - za pomoci digitálních triků - do vesmíru a v lodi s významuplným jménem ŘÍP 1 nakonec, možná, i na vytoužený Měsíc.  

Vstupenky jsou k dostání za 150 Kč.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 12. 2016 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.